Navigovať do servisuTulčík, Tulčík 37Telefón0911 529 614 E-mailservis@petrila.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 až 12:00 a 12:30 až 17:00 h.
Profesionálna technická kontrola a meranie emisií výfukových plynov

Profesionálna technická kontrola a meranie emisií výfukových plynov

Keď sa blíži oficiálna dvojročná technická kontrola vášho vozidla a meranie emisií, náš autoservis môže vykonať všetky potrebné práce. A pokiaľ chcete, môžeme ihneď aj skontrolovať vaše vozidlo a opraviť prípadné nedostatky.

  • Kombinované technické kontroly a meranie emisií
  • Rýchly a jednoduchý spôsob získania osvedčenia o vykonaní štátnej technickej kontroly
  • Protokoly testovania a merania ku každej údržbovej činnosti

Kontaktujte nás

Každé dva roky

Bosch Car Service zaistí kedykoľvek počas roka technickú a emisnú kontrolu. Zákon tu stanovuje interval podľa druhu a použitia vozidla, ale u osobných vozidlách je to najčastejšie 2 roky po predošlej kontrole. Prvá technická kontrola je stanovená spravidla 4 roky po prvom prihlásení vozidla do evidencie. Najskôr sa vykonáva emisná kontrola výfukových plynov. Účelom je zmerať z výfuku vypúšťané emisie vášho vozidla, aby sa zistilo, či sa pohybujú v zákonom stanovenom limite. Potom nasleduje celková kontrola vášho vozidla z hľadiska bezpečnosti, a to nezávislým technikom a pridelenie príslušnej nálepky v prípade uspokojivých výsledkov.

Rýchly a jednoduchý spôsob absolvovania technickej kontroly a získania osvedčenia a nálepky

Autoservisy Bosch Car Service vykonávajú kombinovanú celkovú kontrolu technického stavu vozidla v súlade s kontrolnými úkonmi Stanice technickej alebo emisnej kontroly. Aby sa zabránilo negatívnym dopadom na životné prostredie, využíva vždy náš vyškolený personál najmodernejšie testovacie zariadenia Bosch. Odstraňovaním závad kontrolovaných na technickej kontrole predpísanými kontrolnými úkonmi zároveň autoservis Bosch Car Service vykonáva opravy a údržbu vášho vozidla, aj súvisiacich agregátov tak, aby vám zabezpečil plnú funkčnosť a spoľahlivosť prevádzky vozidla, pri zachovaní primeraných nákladov na všetky úkony. A po dokončení vám doložíme všetky výsledky skúšok a meraní vykonávaných pri údržbových prácach. Ak nás poveríte previesť vaše vozidlo cez technickú a emisnú kontrolu, všetky prípravné administratívne práce a sprievodnú dokumentáciu vyhovujúceho po všetkých kontrolách vybavíme za vás. Ak predsa vaše vozidlo zaznamená pri kontrole na STK alebo EK závadu, pre ktorú nevyhovie podmienkam pre prevádzku na pozemných komunikáciách, po vzájomnej konzultácii vykonáme za vás príslušnú opravu a opakovanú kontrolu.

Základná kontrola pre vyššiu bezpečnosť

I keď počet usmrtených osôb pri autonehodách každým rokom klesá, stále sa zhruba v prípade 20 % všetkých vozidiel vyskytujú závažné poruchy a nedostatky, ktoré môžu byť príčinou fatálnych nehôd. Cenovo výhodná základná kontrola od Bosch Car Service poskytuje spoľahlivé informácie o tom, či je vaše vozidlo spôsobilé prevádzky. Možno tým nielen zabrániť nehodám, ale aj predchádzať pokutám a nákladným opravám. V každom prípade vždy dbajte na pravidelné intervaly údržby, pretože iba odborník pozná, kde môžu spočívať možné riziká.

Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

Technické a emisné kontroly výfukových plynov sú pre osobné automobily predpísané zákonom v pravidelných spravidla dvojročných intervaloch. V prípade nových vozidiel sa prvá kontrola vykonáva spravidla po 4 rokoch. Ak sa chcete mať väčšiu istotu pri získavaní osvedčenia o vykonanej technickej kontrole pre svoje vozidlo, odporúčame predbežnú kontrolu v jednom z autoservisov siete Bosch Car Service.

Je ešte niečo, čo by ste chcel vediet?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.